Diakóniai szolgálat alapelvei

Elfelejtett jelszó?

Támogatás

Hogyan támogathatja szolgálatunkat?

Mert éheztem, és ennem adtatok, szomjaztam, és innom adtatok, jövevény voltam, és befogadtatok, mezítelen voltam, és felruháztatok, beteg voltam, és meglátogattatok, börtönben voltam, és eljöttetek hozzám...... ........ Bizony, mondom néktek, amikor megtettétek ezeket akárcsak eggyel is a legkisebb atyámfiai közül, velem tettétek meg.” (Mt 25,35.40)

Mindenki úgy adjon, ahogyan előre eldöntötte szívében, ne kedvetlenül vagy kényszerűségből, mert „a jókedvű adakozót szereti az Isten” (2Kor. 9,7)

Kedves Olvasó!

Szolgálatunk bármilyen mértékű és formájú támogatását köszönettel fogadjuk.

Mint ismeretes, adója 2 x 1 %-áról - ha rendelkezik róla - úgy adhat, hogy az Önnek semmibe sem kerül.

• Az első 1% ról úgy rendelkezhet, hogy felajánlja evangélikus egyházunk számára. A Magyarországi Evangélikus Egyház technikai száma - amelyet a rendelkező nyilatkozaton fel kell tüntetni: 0035.
  • A második 1 %-ot - amellyel alapítványok részére rendelkezhet - kérjük, ajánlja fel a Soproni Evangélikus Alapítvány részére, amelynek adószáma: 18986745-1-08.

Közvetlenül is támogathatja Szeretetotthonunkat adományaival a 12094002-00101877-00100001 sz. bankszámlára befizetett adományával.

Köszönjük, ha gondol ránk!

Kunstár Ágnes intézményvezető